תחפושות: איפור זה (כמעט), כל הסיפור

תחפושות: איפור זה (כמעט), כל הסיפור
ערכת צבעי מסיבה של סקארה
צילום: יח"צ

הוזמנתם למסיבת פורים ולא מתחשק להשקיע בתחפושת? השקיעו באיפור פורימי ואתם מסודרים.

יש לכם תחפושת אבל משהו נראה בה חסר? שוב איפור מתאים יעשה את העבודה.

חברות קוסמטיקה משקיעות בשנים האחרונות בהמצאת תכשירים מיוחדים לפורים, למשל סקארה או בועז שטיין. ולפעמים מעצבות מראה מאופר שיכול לתפקד במסיבה כמעט כמו תחפושת, למשל מייבלין.

סקארה (SACARA), מכנה את קו המוצרים הפורימי בשם “זמן מסיבה” (PARTY TIME), וכלולים בו חמישה מוצרים לצביעת גוף, פנים ושיער. כולם פותחו בהתחשב באקלים הישראלי החם. נכון שיש שנים בהן בפורים די קר ובעיקר יורד גשם, אבל השנה אני מעיזה להתנבא שנזכה למזג אוויר אביבי בחג.

סקארה|צילום: מירב בן לולו
סקארה|צילום: מירב בן לולו

ערכת האיפור שבה מדובר כוללת שישה גוונים מטאליים (כסף, זהב, כחול, ירוק, ורוד פוקסיה וסגול), המאפשרים איפור כבד או רק “נגיעות” קלות. המחיר, כ-40 שקלים. לשפתיים עצבה החברה ערכה של 12 גוונים, כולל אדום חמרה וסגול, והיא עולה כ-30 שקלים.

ערכת צבעי מסיבה של סקארה|צילום: יח"צ
ערכת צבעי מסיבה של סקארה|צילום: יח”צ

ואילו לשיער יש צבעים זמניים היורדים בשטיפה במים, מתאימים לשיער חלק וגם מתולתל, באדום, ורוד, ירוק, כחול וסגול, במחיר של כ-18 שקלים. סקארה מציעה גם ערכת איפור גוף, הכוללת 15 גוונים, שכמו יתר הצבעים הפורימיים צריך לטבול בהם את המכחול ואז במים, ולמרוח שטחי עור נרחבים. את אלה מסירים במים וסבון או במסיר איפור. כ-40 שקלים.

אמן האיפור בועז שטיין לא רק מציע תכשירי צבע לפנים, אלא גם מדגים איך נראית התוצאה של מקור ההשראה שלו: עליסה בארץ הפלאות.

עליסה בארץ הפלאות|צילום: ניסים פרץ
עליסה בארץ הפלאות|צילום: ניסים פרץ

לדיסני יש ערכה שלמה של צבעי איפור להשגת מראה ברבי, ורשת מייבלין ניו-יורק חשפה איפור עיניים רב קווי ושכבתי על פניה של דוגמנית העל והפרזנטורית שלה ג’יג’י חדיד שהוא מספיק נועז וצבעוני כדי לתפקד במקום תחפושת במסיבת פורים. המראה הזה כולל אייליינר שחור צמוד לריסים, מעליו קוים נוספים ועבים יותר בגווני ברונזה, כסף וזהב. קווים מנומרים במרחבי העפעף העליון לקבלת מראה אמנותי וגרפי, וגם נקודות בגוון כסוף או מוזהב בשיא בזווית הפנימית של העין.

ערכת איפור של דיסני למראה בובת ברבי|צילום: יח"צ
ערכת איפור של דיסני למראה בובת ברבי|צילום: יח”צ

גם הגבות זוכות לפיסול באמצעות מסקרת גבות משורטטת מהאוזן ועד מרכז הלחי.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *