הזמנה להתחדשות

הזמנה להתחדשות

בדקי את עצמך: האם הגיע הזמן שלך לחדש את עור הפנים. שלחנו את הכתבת אפרת קרסנר לבחון את מוצרי האנטי אייג’ינג של חברת נירולן

אפרת קרסנר

אני ממש לא אוהבת זיוף. קשה לי עם העמדות פנים ומשחקים. ולמרות זאת – אני יכולה להבין מצוקות של אנשים, שמרגישים שהם רוצים לעשות שיפוצים קלים בגוף או בפנים בשביל להרגיש יותר טוב עם עצמם.

בעד התחדשות שאיננה דרמטית | צילום מתוך Fliker
בעד התחדשות שאיננה דרמטית | צילום מתוך Fliker

אני בסך הכל בת 26 והזרקות וקרמים של אנטי אייג’ינג אלו תכשירים שנראים לי רחוקים ממני במרחק שנות אור. אלא שמסתבר שתהליך ההזדקנות כבר מתחיל בגיל 21. כלומר, הצילו – עברו 5 שנים והעור שלי מתחיל להתקמט.

אז למי מכן שמעוניינת וכן רוצה, אני חושבת שהבשורה של הטיפולים הללו, ובעיקר באמצעות קרמים, היא בשורה חדשנית. מי היה מאמין שיום אחד יצליחו להמציא קרמים או טיפולים שיגרמו לאנשים להיראות יותר צעירים?

להצליח להראות צעירה יותר | צילום מתוך youtube
להצליח להראות צעירה יותר | צילום מתוך youtube

בתור אחת שלא רואה את עצמה מתנסה בתכשירים הללו בשנים הקרובות, הייתי ממליצה למי שכן מעוניינת להתחיל, לחפש את הטיפולים שנחשבים לסבירים במחיר – מכיוון ומדובר בטיפולים מתמשכים.

חברת נירולין, מציעה חבילות שונות שנמכרות דרך קוסמטיקאיות יכולות להוות פתרון למי מכן שמחפשת לעשות קצת טוב לעור הפנים שלה. ישנן 3 חבילות שנמכרות כל חודש במחירים סבירים.

החבילה הזולה ביותר עולה 100 שקלים, החבילה השנייה בגודלה 150, והיקרה ביותר עולה 200 שקלים כל חודש. העיסקה מתבצעת ישירות מול הקוסמטיקאית וכוללת תכשירים לטיפוח ושיקום מראה העור.

שני הקרמים הבסיסים בכל חבילה שנמכרת הם קרם משקם וקרם מחדש. את הקרם המשקם מורחים בבוקר תוך כדי טפיחות קלות עד לספיגה מלאה ואת הקרם השני מעסים בעדינות על העור עד לספיגה המלאה בערב.

כשהמדע פוגש את היופי | צילום יחצ
כשהמדע פוגש את היופי | צילום יחצ

לאלו מכן שנחשבות לרגישות ביותר, מומלץ להתחיל להשתמש עם הקרמים בכמויות קטנות ורק לאחר שהעור מתרגל להתחיל להשתמש בהם יום יום באופן קבוע וסדיר.

התכשירים הללו מתאפיינים בריכוז גבוה של חומרים פעילים למניעה וטיפול מקיף בקמטים, מיצוק, החלקה ומתיחה של עור הפנים וכמובן לחות והגנה מרבית מהשפעות הסביבה. הם מעשירים את העור בלחות באופן מתמשך וכך מצליחים “לדחות” את אפקט ההזדקנות.

צעירות לנצח | צילום מתוך אתר Fliker
צעירות לנצח | צילום מתוך אתר Fliker

כמו שכתבתי, מדובר בטיפול מתמשך וצריך להתמיד בו לאורך זמן. ומה שיפה בו בעיני, זה שהוא מעניק מראה אמיתי ולא מלאכותי, בניגוד לכל הזרקות הבוטוקס והניתוחים.

את רשימת המכונים והקוסמטיקאיות שמשתפות פעולה עם חברת נירולין ניתן למצוא באתר האינטרנט של החברה.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *