החיים בוורוד

החיים בוורוד
אירוע ההשקה בהבימה
צילום: יח"צ

“החיים בוורוד” (LA VIE EN ROSE), השיר הבלתי נשכח של אדית פיאף, התנגן בראשי באירוע ההשקה המושקע של קולקציית האיפור החדשה “ורוד” (PINK), של מותג האיפור סקארה (SACARA) בלובי של תיאטרון הבימה בתל אביב

אין שום ספק שכולנו זקוקים למבט ורוד בשגרה האפורה של הימים הקרים הפוקדים אותנו. לא בטוח ששפתון ורוד או סומק ורוד יגרמו לעולם להיראות טוב יותר, אך אין ספק שהם יגרמו להופעתנו להיראות רכה ויפה יותר. איפור ורוד בלט באחרונה על פני הדוגמניות במסלולי האופנה ובצילומי האינסטגרם של ידועניות, וסקארה מגיבה ב-14 מוצרים ורודים, ביניהם שישה גוונים של שפתון עתיר לחות (ורוד תינוקות בהיר, ורוד פוקסיה, ורוד פוקסיה בהיר, ורוד עתיק, ורוד כהה וורוד סגלגל).

אירוע ההשקה בהבימה|צילום: יח"צ
אירוע ההשקה בהבימה|צילום: יח”צ

בנוסף יש שלושה עפרונות שפתיים בוורוד עדין, ורוד עתיק ואדום דובדבן, שני סמקים, שתי צלליות עיניים ורודות (!), ומסקרה. ראויים לציון במיוחד המחירים (סקארה נחשבת לקופיקס של תעשיית האיפור) הנעים בין 5.90 ל-17.90 שקלים. השפתונים עולים כ-15 שקלים והסומק, כעשרה שקלים.

העיניים בוורוד בהיר|צילום: יניב אדרי
העיניים בוורוד בהיר|צילום: יניב אדרי

מישל אדרי, מאפרת הבית של המותג, מסבירה שכאשר בוחרים לשפתיים ורוד פוקסיה חזק, צללית העיניים צריכה להיות בוורוד בהיר, ואילו כאשר הצללית היא בוורוד חזק, השפתיים צריכות להיות צבועות בוורוד בהיר. הצילומים המצורפים מדגימים איך זה נראה.

השפתיים בוורוד בהיר|צילום: מירב בן לולו
השפתיים בוורוד בהיר|צילום: מירב בן לולו

אגב, ההשקה לוותה במיצג אופנה שובה לב, של דוגמניות שירדו בגרם המדרגות המלכותי של תיאטרון הבימה, לבושות בוורוד בהיר ולבן, ביגוד שנוצר במיוחד לאירוע והעניק להן מראה מלאכי. על ההצלחה של סקארה שהתחילה את דרכה בערי לוויין, שם הנשים מעריכות ומחפשות איפור אמין במחירים נוחים, תעיד העובדה שהחברה עומדת לפתוח סניפים גם בתל אביב.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *