טיפוח מרוכז בתשלומים

טיפוח מרוכז בתשלומים
נירולין
צילום: הדס ק'מי

בכללי הרכישה של ערכות הטיפוח החדשות של חברת נירולין לייף סיינס, שהקימו שלושה יזמים ישראלים, ניר, רונן וליאור, נאמר שאם אחרי שלושה חודשים לא מרוצים מהתכשירים שלהם, אפשר להחזיר

אז התחלתי להשתמש, כנסיינית, בשלושה קרמים, המספר שלוש יחזור כאן עוד כמה פעמים, הראשון קרם משקם אנט אייג’ינג, השני סרום המטריקס למתיחת העור והשטחת קמטים, שניהם בערב, והשלישי, קרם לחות אנטי אייג’ינג, בבוקר, ואני לא צריכה לחכות שלושה חודשים. אחרי שלושה שבועות אני יכולה לומר במצפון נקי: רוצו לקנות. נדיר שאני מרשה לעצמי להמליץ בצורה כזו על קוסמטיקה. אבל מאחר שמדובר בחידוש שעובד, וגם בשיטת תשלומים מיוחדת, החלטתי לברר מה הסוד. בשיחה עם ניר הודיס, אחד מבעלי נירולין, הוא חושף את סוד האפקטיביות.

בתכשירים שלו, מאפשרים לכל אחת לקנות תכשירים עם ריכוזים של חומרי גלם שבעבר רק אנשי מקצוע או רופאי עור, השתמשו בהם. חברות הענק הגלובליות והמקומיות, לא החדירו ריכוזים כאלה למוצרי המדף בפארמים, מסיבות שונות, בין היתר משום שזה מייקר אותם.

החומרים החדשניים בהם מדובר, ידועים לכל התעשייה הקוסמטית: ויטמינים, פפטידים, תאי גזע, תמציות צמחים. “אבל”, אומר הודיס, “החלטנו לכבוש את השוק על ידי ריכוז חומרים במוצר”

נירולין|צילום: הדס ק'מי
נירולין|צילום: הדס ק’מי

שאלה: למשל איזה מוצר?
הודיס: חומצה לקטית. רוב מוצרי המדף מכילים עד 10 אחוזים של החומצה המחדשת את תאי העור. לקוסמטיקאיות מותר להשתמש בריכוז של 16 אחוזים. ריכוזים גבוהים יותר פוגעים בעור, פוצעים אותו ויוצרים מעין כוויות. מצאנו שאפשר להשתמש בחומרים פעילים אחרים, פפטידים, שעושים עבודה דומה בחידוש העור, ואפילו בריכוזים גבוהים הם לא פוצעים כמו החומצות.

שאלה: וזה מאושר על ידי משרד הבריאות?
הודיס: בהחלט כן. ואתן לך דוגמה נוספת. בקרם המחדש שמורחים בלילה, יש אלפא הידרוקסי, חומצות רטינאיות בריכוז של עד 10 אחוזים. אבל לבעלות עור רגיש, שעלולות להגיב בפצעונים או פריחה מצאנו דרך להרגיל את העור לחומר הפעיל – שמים טיפה של הקרם המחדש בתוספת קרם לחות ביום הראשון, ובהדרגה מוסיפים עוד טיפה ועוד טיפה. התוצאה היא שגם נשים שנרתעו עד כה מחומרי קוסמטיקה פעילה, ולכן לא יכלו לשפר את מראה עור הפנים שלהן בבית, יכולות לעשות זאת היום.

וזה מוביל אותי לנושא הקריטי: כמה זה עולה לנו.

שלושת הישראלים שיזמו את המהלך, מציעים כאן סוג של מהפך. אחרי שהם גילו באמצעות סקר של מכון “דיאלוג” שהישראלית הממוצעת בגילאי 30 פלוס, רוכשת מוצרי טיפוח מסוג לחות, סרום, פילינג וכו’ בכמאה שקלים בחודש, הם החליטו להציע שיטת רכישה של המוצרים הפוטנטיים שלהם, בתשלומים של מאה שקלים לחודש.

לכאורה תמוה. איך מכסים כך את ההשקעה וגם מרוויחים עליה? אז זה הפטנט: אנשי נירולין הציעו לרופאי עור, דרמטולוגיות, קוסמטיקאיות ובעלי מכוני טיפוח, להיכנס איתם כשותפים.

נירולין|צילום: נעמי גולן
נירולין|צילום: נעמי גולן

אנשי המקצוע רוכשים מראש ערכות שלמות שכל אחת מהן מספיקה לשנה שלמה, ומציעים ללקוחות המגיעות אליהם לרכוש אותה. יש שלוש ערכות בסיס לפי כמות ההשקעה החודשית שכל אחת יכולה להרשות לעצמה. למשל ערכה של 100 שקלים בחודש (1200 שקלים בשנה), ערכה של כ-150 (עד 1800 שקלים בשנה), או ערכה של 200 שקלים בחודש (כ-2400 שקלים בשנה).

מאחר שהרכישה מתבצעת במכונים, מרפאות או בתי קוסמטיקאיות, הצליחו אנשי נירולין לעקוף את שלבי הביניים של הפצה, פרסום, דמי תיווך, שכר דירה וכו’ שבדרך כלל מייקרים קרמים וסרומים, ולהוריד אותם למחירים שפויים. מרגיע גם לדעת שהם מציעים שלושה חודשי התנסות שבסופם מי שלא מרוצה, תחזיר את המוצרים בחזרה ותקבל את כספה.

שאלתי את ניר הודיס האם הוא לא מגזים באמון שלו בצרכנים הישראלים, שעלולים להשתמש בתכשירים חודש-חודשיים, להכריז על חוסר שביעות רצון, ולבקש את הכסף בחזרה. הוא נפנף את החשד הזה, ואמר שהביטחון שלו ביעילות התכשירים כל כך גבוה, שאף אחת לא תעשה לו תרגיל כזה, ולהיפך, כולם ימשיכו עד סוף השנה ויחזרו לרכוש עוד גם בשנה שלאחריה. צריך גם לבדוק האם ההחזר הכספי המובטח ללא מרוצות יהיה אכן זריז ואמין, אבל זה דורש זמן ונכונות להתנסות. אז אם אתן רוצות בכך, או לברר פרטים חדשים, הכתובת היא www.nirolin.com והטלפון: 03-6499885.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *