עור לגויים: טיפים לבחירת מייק אפ

עור לגויים: טיפים לבחירת מייק אפ
ארבע טיפים. מראה סתיו
צילום: אייל נבו

מתברר שמייק-אפ שלא מבחינים בו הוא מייק-אפ עם גוון טוב

ארבע טיפים. מראה סתיו|צילום: אייל נבו
ארבע טיפים. מראה סתיו|צילום: אייל נבו

מייק-אפ זה דבר מאוד בסיסי ואם לא בוחרים אותו נכון, הוא יכול להרוס את כל הלוק שבנית. רשת SACARA מציעה מספר טיפים ועצות לפני בחירת מייק אפ.
1.לדעת מהו סוג העור שלך- לכל אחת יש סוג עור אחר וזה פרט מאוד חשוב בבחירת המייק אפ. אם יש לך עור שמן עדיף שתבחרי במייק-אפ שנותן המעניק לעור מראה מאט. אם העור יבש עדיף להשתמש במייק-אפ שנותן חיות לעור- כלומר מייק אפ במראה מבריק.
2. רמת כיסוי – כל אחת רוצה רמת כיסוי אחר לעור שלה. חשוב לזכור שככל השמייק – אפ מכסה יותר, הוא אכן עמיד יותר אך יחד עם זאת מזיק יותר לעור- כי העור לא נושם. לנערות צעירות שרוצות להשתמש במייק-אפ, מומלץ להתחיל בבי בי קרים שהוא יותר עדין, אך אם בכל זאת מעדיפים חשוב להשתמש במייק אפ עם רמת הכיסוי המתאימה.
3. סוג המייק- אפ- המייק-אפ כאמור, יכול להיות מאט, מבריק ללא שומן, נוזלי ועוד. חשוב לבחור נכון מכיויון שזה יקבע את המראה שלך במשך היום.
4. לדעת את גוון העור שלך- בחירה של גוון המייק- אפ זה דבר קשה, מורכב ומסובך. אי אפשר לדעת מהו הגוון המדויק בשבילך משום שבחנות אי אפשר לראות את זה, אלא רק באור יום. טיפ חשוב לבדיקת גוון המייק אפ: לא בודקים מייק-אפ על הפנים!- הדרך הטובה ביותר שתמנע אי נעימות עם המייק-אפ זה לבדוק את הגוון על הצוואר. לא לפי הפנים כי הצבע חייב להיות כמו הצוואר כדי שלא יראה כאילו יש 2 גוונים בעור. מייק-אפ שלא מבחינים בו הוא מייק-אפ עם גוון טוב.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *