לעצב את הבית לקראת החורף

לעצב את הבית לקראת החורף

“אחרי החגים” הגיע, הסתיו כבר כאן והחורף בפתח חום יולי אוגוסט כבר מזמן איננו ומצב הרוח שלנו בהתאם. כדי לשדרג את הבית בעיצוב עונתי חשוב קודם להבין מה הוא עיצוב חורפי

תמיד כשמתחלפת עונה אני נמלאת חשק לשדרג את הבית, לעצב אותו מחדש ולהפוך אותו לחורפי/ קיצי/ סתווי/ אביבי בד”כ זה מלווה בהכרזה דרמטית ומותאמת לעונה, מזג האויר בחוץ משפיע על מצב רוחנו כך בהתאם אנו מתלבשים בצבעי חורף/ קיץ וכשאנו חוזרים מיום עבודה אנו רוצים שהבית יתאים למצב רוחנו, אך מה? למרבה הצער אי אפשר להחליף את כל הבית בהתאם לעונות השנה אך בהחלט אפשר באמצעים פשוטים מאוד להעניק לו את האוירה הנכונה.

pexels-photo-104807-large

אז “אחרי החגים” הגיע, הסתיו כבר כאן והחורף בפתח חום יולי אוגוסט כבר מזמן איננו ומצב הרוח שלנו בהתאם, כדי לשדרג את הבית לחורפי חשוב קודם להבין מה הוא עיצוב חורפי?!
עיצוב חורפי יכול להגיע לידי ביטוי בכמה אופנים, ראשית בצבעים. צבעי החורף באופן מתבקש למדי הם צבעים חמים, חמרה, בורדו , כתום, אך בהחלט ניתן לעשות את העבודה גם בצבעים קרים בגוון הנכון ירוק מעושן יהיה נפלא בחורף, כמו”כ סגול כהה וכחול עמוק יעשו פלאים לאוירה החורפית בבית.

את העיצוב עצמו ניתן לעשות במס’ אמצעים פשוטים וזמינים. טקטסיל- טקסטיל הוא חומר נפלא הוא עושה שירות מצוין לבית ויכול להשתנות באופן תדיר ובכך להתאים בית המעוצב בריהוט ניטרלי ולהפוך אותו לעונתי, כריות נוי, כרבולית על הספה, מצעי המיטה, וילון ואפילו פוף מפנק בצבעים החורפיים שהזכרתי יתנו אוירה חורפית ומכורבלת היטב לסלון ולחדרי השינה שלכם.

מעצבים לחורף | צילום אתר pexels
מעצבים לחורף | צילום אתר pexels

רוצים ללכת צעד רחוק יותר? תצבעו קיר!
אפשר לבחור את הקיר המרכזי בסלון או קיר דומיננטי בחדר השינה שיקבל את הצבע, במקרה הזה שימו לב לא להגזים, לא כל חלל יוחמא בצבע בורדו או ירוק אבל צבעי אדמה בטונים שונים בהתאם לריהוט יחמיאו לכל חלל, ניתן להשתמש בצבע בדוגמת קטיפה בגוון הרצוי כך מקבלים גם טקסטורה וגם גוון חורפיים בו זמנית.

בשוק כיום קיים מגוון רחב מאוד של טפטים בקשת מחירים מאוד רחבה, חפשו את הטפט שמשדר לכם הכי הרבה חורף ואמצו אותו לקיר הנבחר, המלצה שלי, צלמו את החלל לפני שתגיעו לחנות זה יקל עליכם לזהות אם הטפט שנראה מקסים בחנות יראה כך גם אצלכם בבית.

ככה זה כשהחורף כבר כאן | צילום אתר pexels
ככה זה כשהחורף כבר כאן | צילום אתר pexels

ולסיום תאורה, תאורה היא אחד האלמנטים המרכזיים בקביעת התחושה בחלל, חלל מואר מאוד מאוד לבן מייצר אוירה קרה יותר מחלל המואר באינטימיות ע”י גוונים חמים יותר, ניתן למצוא בכל חנות תאורה תאורת אוירה היא יכולה להיות צמודת קיר, תלויה או עומדת הכל תלוי היכן תמקמו אך לא פחות חשוב מהגוף חשוב צבע הנורה, לתאורת אוירה תבחרו אור צהוב, עמום יותר, מומלץ מאוד להשתמש בנורת פחם המעניקה תאורה מקסימה באוירה של מדורה בנוסף היא גם דקורטיבית מאוד.
שיהיה לכולנו חורף בריא ואסתטי


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *