צעירים ומבטיחים: הדור החדש של מעצבי הפנים בישראל 2019

צעירים ומבטיחים: הדור החדש של מעצבי הפנים בישראל 2019
שרון ודניאל

הם מלאי אמביציה, לא מהססים לבחור בחירות אמנותיות על פני מסחריות ומשתמשים בכל האמצעים הטכנולוגיים החדישים שעולם העיצוב מציע. דניאל מיכאלי ושרון זילברצויג הם הפנים של הדור החדש בתחום עיצוב הפנים

שרון ודניאל
דניאל מיכאלי ושרון זילברצויג, הדור החדש של מעצבי הפנים

כמעט בכל דקה בישראל נבנית דירה חדשה, אחד מכל שני אזרחים מעוניין לרכוש לעצמו את בית החלומות. בעוד שבמדינות אחרות נהוג יותר לשכור בתים, כאן אנחנו אוהבים לקנות אותם. אולי זו אחת הסיבות לכך שתחום עיצוב הפנים מככב ברשימת הנושאים הנצפים יותר ברשת החיפוש של גוגל.

אנשים רבים מקדישים לנושא עיצוב הבית לפחות חצי שנה מהחיים שלהם, מתוך מחשבה שהבית הוא המרחב הכי חשוב שהם צפויים לבלות בו בעשור הקרוב לפחות.

דניאל ושרון מעצבים בתים בעיקר לאנשים שיכולים להרשות לעצמם. אנשים אשר הבית הוא מבצרם וארמונם. הם פוגשים בעיקר את האנשים שרואים בעיצוב הבית אמירה אמנותית ומקום להגשים בו את חלומם ודמיונם המפותח ומוכנים להשקיע בכך.

Design Lab

עוד לפני שבניית הבית מסיימת הם כבר מבקשים מהלקוחות שלהם להרשות לעצמם לדמיין הכי גדול והכי פרוע את בית החלומות שלהם, לאחר מכן הם מתרגמים את התשוקה של הלקוח לכדי הדמיות ריאליסטיות בתלת מיימד ותוך שלושה חודשים בדרך כלל כל מה שדמיין הלקוח עומד על תילו.

מחפשים סטודיו לעיצוב הבית לחצו כאן

בעידן החדש נדרש ממעצב פנים לספק כל כך הרבה מיומנות שכדי לעמוד ברף הגבוה אי אפשר להסתפק בבן אדם אחד. את זה בדיוק הבינו דניאל ושרון כשהחליטו להקים יחד סטודיו לעיצוב פנים עם צוות עובדים מיומן ורחב שמהווה יחד One stop shop לכל הנדרש בעולם העיצוב.

צוות המומחים של Design Lab

ב סטודיו לעיצוב פנים שלהם שנקרא Design Lab והם קוראים לו ‘המעבדה לעיצוב’ יש מחלקה לעיצוב פנים כשלצדה ניתן למצוא מחלקות אחרות כגון מחלקת הדמיות אדריכליות, מחלקת עיצוב אמנות, מחלקת עיצוב רהיטים, מחלקת הום סטיילינג ומחלקת מיתוג וגרפיקה. כל זה מרכיב סטודיו בעל קונספט ייחודי וחדשני אשר נוקט בשיטה פורצת דרך הבאה להקל על הלקוח להבין ולחוות את החלל עד לרמת הפרט הקטן ביותר וכל זאת עוד לפני שלב השרטוטים הסופי.

רק באופן הזה הם יכולים להרשות לעצמם לעצב בתים שמתרגמים את הדמיון של הלקוח אחד לאחד. קודם הם מייצרים הדמייה תלת מיימד שמאפשרת תוך זמן קצר לראות בוודאות איך יראה הבית, עוד לפני שהונפה מברשת צבע אחת. לאחר מכן, כל מה שהם מעצבים בהדמייה יתורגם למציאות באמצעות המחלקה לעיצוב רהיטים או המחלקה לעיצוב אמנות או הקריאייטיב כך שכל פינה בבית היא ייחודית ללקוח ונבנתה במיוחד עבורו.

Design Lab הדמייה

לא תמצאו אותם משוטטים במתחמי עיצוב פנים ומחפשים רהיטים או חפצי אמנות, הם פשוט מייצרים אותם עבור הלקוח בהתאם למה שהוא דמיין על ידי אנשי מקצוע מתחום האמנות, הנגרות וה custom made

הסגנון האישי והניסיון העשיר של המעצבים גם הוא משפיע כמובן, דניאל מיכאלי הוא מעצב רב תחומי שהחל לעבוד בעולם הנדל”ן כבר בגיל 15 וצמח מהשטח במהירות של מטאור, כך שקל לו מאד לתרגם את כל נושא העיצוב לשפה המקצועית שדורשים הספקים והקבלנים. שרון זילברצויג הוא מעצב רב תחומי המגיע מעולם האמנות והסטיילינג ואמון על הצד הקריאטיבי. הוא זה שמעניק לפרויקטים את הטאצ’ העדכני המותאם למגמות הבינלאומיות.

Design Lab המציאות היא העתק מדויק של ההדמייה

השימוש בסטודיו לעיצוב פנים שכולל צוות עובדים מיומן ורחב ולא מעצב פנים אחד מאפשר ללקוחות מספר יתרונות בולטים בין היתר ניתן למנות את רמת הביצוע, עבודה שוטפת מול הקבלנים ויתר הספקים, כתיבת כתב כמויות מדויק שמאפשר ללקוח לדעת בדיוק כמה תקציב מומלץ להוציא.

אם אתם מסוג האנשים שאוהבים לדמיין ולראות חלומות מתגשמים כנראה שתאהבו את הדור החדש של מעצבי הפנים בישראל. אם אתם מאמינים שחיים פעם אחת וכדי לחיות טוב כדאי לכם למצוא מעצב פנים שיוכל לתרגם את החלום שלכם באופן מקצועי ולהפוך אותו למציאות.

לאתר של דזיין לאב לחצו כאן


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *