מתחם עיצוב חדש בכפ”ס

מתחם עיצוב חדש בכפ”ס
השקעה של 4 מיליון שקל. שרשרת של רוני עוזיאל
צילום: יח"צ

במסגרת פרויקט “אושילנד” יוקם מתחם שיכונה MA MU MI ובו יהיו כ-30 חנויות מעצבים

בפרויקט “אושילנד” בכפר סבא יפתח מתחם מעצבים שיאכלס מעצבים ישראלים בתחומי אופנה, עיצוב מוצרים, מוצרים לבית, אקססוריז ועוד. המתחם יכונה MA MU MI ובו יהיו כ-30 חנויות מעצבים בחלל open space בשטח של כ-500 מ”ר, שבהקמתו יושקעו כ-4 מיליון שקל. המתחם ינוהל ע”י רוני כהן, שיזמה והקימה וניהלה את “פלסטיק שוק- אופנה ועיצוב” ואת אתר האופנה 1item
בין המעצבים שכבר חתמו הסכם להשתתפות במתחם, ניתן למנות את אודליה קראדי – מעצבת וצורפת תכשיטים ותיקי עור בעבודת יד, מעצבת התיקים מיטל לב, מעצבת התכשיטים והאקססוריז רוני עוזיאל, מותג האופנה “מונוגומי” של אנה גולודץ ואסף לוי המתמחים בעיצוב בגדי יוניסקס, מותג התכשיטים “אדורנו” של המעצבת דורית יצחק ועוד.
במרכז המתחם בשטחים הציבוריים יערכו גם ירידים פתוחים בהשתתפות בעלי החנויות ובצמוד יוקם גם מתחם תאי מדידה.

השקעה של 4 מיליון שקל. שרשרת של רוני עוזיאל|צילום: יח"צ
השקעה של 4 מיליון שקל. שרשרת של רוני עוזיאל|צילום: יח”צ

רוני תלווה את תהליך המיתוג של MA MU MI, תחילה ברמת עיצוב החלל בשיתוף מעצב הפנים אמיר אדלר וחב’ מיתוג. כמו כן תנהל באופן שותף את פעילות המתחם ותהיה אחראית על יוזמות, הפקת ירידי מעצבים, הפקת תכנים אינטראקטיביים, תערוכות, תצוגות אופנה ועוד.
מתחם המעצבים MA MU MI יוקם כאמור בפרויקט “אושילנד” המוקם ע”י חב’ “אושירה” וצפוי להיות אחד ממתחמי הבילוי, הבידור והפנאי הגדולים ביותר בישראל שישתרע על שטח של כ-52,000 מ”ר בנוי, כולל 1500 מקומות חנייה, שטחי מסחר ואופנה, שוק אוכל, מתחם מסעדות, מתחם בתי קולנוע מפואר ומשוכלל של חב’ “גלובוס מקס”, מתחמי ילדים, פארק פנטזיות, פארק מוגובי ועוד. הפתיחה צפויה בחודש מרץ 2016.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *